IOT

 

Internet věcí (Internet of Things) ve zkratce IoT je poměrně nová disciplína moderní doby v oblasti kontroly a komunikace předmětů běžného využití, ale i průmyslového odvětví mezi sebou nebo s lidským faktorem. Celý princip spočívá v přenosu dat, nebo ovládání zařízení na základě bezdrátového přenosu dat na internetové rozhraní, nebo také přes stálý dispečink, jenž nabízí bezprostřední kontrolu a pomoc v případě krizových situacích operativně a pružně v každé situaci.

Díky propojení všech dotčených zařízení dochází k velkému množství sběru dat, které lze dále využít k ochraně zařízení, zaměstnanců, k efektivnímu podnikání a úspoře finančních prostředků. V IoT světě se můžete setkat také s pojmem průmysl 4.0. Kdy toto označení skrývá současný trend digitalizace a automatizace výroby v širokém spektru podnikatelských aktivit.

Příklad využití v energetice:

Tímto směrem se ubírá i naše společnost DOREAN DG. Naše technologie Vám umožní růst Vašeho podnikání, efektivní kontrolu a úsporu nemalých nákladů a času.

Pomůžeme Vám najít správný směr k využití nejmodernější technologie. Naše technologie jsou určeny pro široké spektrum zákazníků v oblasti od průmyslu, zemědělství, potravinářství, až po státní sektor jako jsou úřady, nemocnice, školy atd.

Více o naší nabídce a službách naleznete v záložce: Služby.